top of page
наша картинка
наша картинка
наша картинка
1/2
Визначення переважаючого типу сприйняття
Кожна людина має свій домінуючий канал сприймання, за допомогою якого відбувається інтерпретація та обробка зовнішньої інформації. І знання того, який саме канал є провідним у дитини, допоможе нам дорослим зробити процес навчання ефективнішим.
Отож, детальніше про них в інфографіці нижче
Вправи на розвиток зорової пам'яті дошкільнят
Вправа "Знайди пару"
для розвитку зорового сприймання і уваги
Організація дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами
Поради вчителя-дефектолога батькам
дітей з особливими освітніми потребами
1. Щоб навчання дитини з особливими освітніми потребами проходило якомога продуктивніше, Вам треба усвідомити, що це складний, довготривалий процес, який передбачає злагоджену роботу вчителя-дефектолога і батьків, які в свою чергу повинні мати терпіння та уміння розуміти свою дитину.
2. Щоб уникнути маніпуляцій з боку дитини, чітко проговорюйте правила поведінки вдома, в транспорті, в навчальному закладі, в публічних місцях.
3. Старайтеся створити таке середовище для дитини де будуть розвиватися її самооцінка, впевненість у власних силах. Пам’ятайте, що Ваша дитина потребує постійної уваги та підтримки, хваліть її за кожен усіх, навіть за не значний, спонукайте дитину до нових спроб і звершень.
4. Якщо ви бачите що зараз у Вас з дитиною виникне конфлікт, то говоріть з дитиною стримано і спокійно з наполегливими нотами в голосі. Не слід підіймати голос на дитину особливо прилюдно, цим Ви тільки погіршите ваше становище. Уникайте таких ситуацій, по можливості давайте дитині право вибору, не будьте дуже категоричні.
5. Дослухайтеся до порад та рекомендацій педагогів та спеціалістів. Консультуйтеся з фахівцями та лікарями, якщо Вам це рекомендують. Це удосконалить роботу спеціалістів, які працюють з Вашою дитиною.
6. Виконуйте домашні завдання та закріплюйте навички засвоєні в навчальному закладі. Краще, коли це систематично та щоденно. Допомагайте дитині у виконані завдань, але не виконуйте за неї.
7. Якщо дитина втомилася – дайте їй невеликий відпочинок, або займіть її іншою діяльністю. Не вимагайте від дитини більше, ніж вона може.
Ігри для сенсорного розвитку
bottom of page